Vyber si svou Italku

Použij filtry níže pro výběr té správné Italky, která přesně splní tvé požadavky. Kliknutím na model si budeš moci zarezervovat svou testovací jízdu u dealera, který je nejblíže tvému bydlišti.

Typ stroje

Řidičské oprávnění

Zaměření

V85TT

Moto Guzzi V85TT

V85 TT a V8 TT TRAVEL se prostě nedají popsat jinak. Motor splňující normu Euro 5 s vyšším točivým momentem v nízkých a středních otáčkách poskytuje výkon, který je silnější a více vzrušující než kdykoliv předtím. Pět jízdních režimů znamená, že i ti nejzkušenější jezdci si najdou něco, co jim zrychlí tep.

V9

Moto Guzzi V9

Moto Guzzi V9 je ideální volba pro ty, kdo se nesnaží zůstat nenápadní.Díky kompletně přepracovanému dvouválcovému motoru o objemu 850 cm³, výkonu 65 koní a točivém momentu 73 Nm a vyspělému rámu se jízdní zážitky dostávají na zcela novou úroveň, zatímco po stránce vzhledu přinášejí nové povrchové úpravy, stupačky a sedlo veškerý styl, který bys od motocyklu s orlem z Mandella očekával/a.

V7

Moto Guzzi V7

Více než půl století po uvedení svého prvního modelu Moto Guzzi hrdě představuje novou důležitou evoluci v příběhu modelu V7 s vyšším výkonem a komfortem než kdykoli předtím, pro dokonalou kombinaci klasického stylu a moderních technologií.