Testovací jízdy jsou
v sezoně 2022 ukončeny

Máš-li zájem o motocykl nebo skútr, kontaktuj dealera. Nabídka výprodejových demo strojů je omezená.

Typ stroje

Řidičské oprávnění

Zaměření

SR GT 125

Aprilia SR GT 125

Skútr Aprilia SR GT je navržený tak, aby uspokojil touhu po dobrodružství. Bez obav s ním tak můžeš překračovat hranice města a prozkoumávat různé terény. K dispozici je ve verzích SR GT 125 a SR GT 200.

Dealerská síť
Tuono 660

Aprilia Tuono 660

Střet dvou vesmírů... Legendární Tuono V4 1100 se spojuje s pokročilou technologií RS 660 a vzniká TUONO 660. Motocykl, který změní tvůj pohled na svět.

Dealerská síť
Tuareg 660

Aprilia Tuareg 660

Platforma Aprilia 660 už stihla přepsat pravidla na silnici a teď dělá totéž v off-roadu. Model Tuareg 660 má všechny výjimečné prvky, které zajistily úspěch RS 660 a Tuono 660, a originálním způsobem je nabízí každému jezdci, který sní o nové, více vzrušující formě dobrodružného cestování.

Dealerská síť
RS 660

Aprilia RS 660

Aprilia RS 660 se svým sportovním charakterem a krásnými moderními liniemi přináší na silnice zážitek z vítězné dráhy značky Aprilia. Jedinečný design vytváří lehký, kompaktní motocykl s elegantními a hbitými křivkami. Mezi barevné varianty patří zcela nová barva Acid Gold, která ještě více podtrhuje design a mladou, dynamickou osobnost motocyklu.

Dealerská síť
Tuono V4

Aprilia Tuono V4

Nenapodobitelný Hypernaked má dvě tváře. Na jednu stranu Tuono V4 Factory potvrzuje svou pověst výjimečného adrenalinového stroje, který rozbuší srdce závodníka a poskytne mu nekompromisní a nepřekonatelnou zábavu na silnici i na okruhu. Na druhou je Tuono V4 díky nové ergonomii a speciálně navrženému příslušenství dokonalým společníkem na cesty a dobrodružství, samozřejmě bez ztráty rychlosti.

Dealerská síť
RSV4

Aprilia RSV4

Aprilia RSV4 je mnohem víc než jen pár kol a výkonný motor. Je vyvrcholením ambiciózního projektu závodní divize Aprilia a využívá ty nejlepší dostupné technologie, má integrovaná aerodynamická křídla, lepší aerodynamickou účinnost, 217 koní a vyšší točivý moment než kdykoli předtím, a to vše je hladce spojeno s charakteristickým podvozkem Aprilia.

Dealerská síť